UR & KLOCKOR / Bordsur / Väckarklocka 10695067
*
nr 1069 5067
Väckarklocka
"Kuco", Ryssland
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:44:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 11:46:09
1
100 kr
14/11 18:40:17
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Väckarklocka
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5067
Väckarklocka
"Kuco", Ryssland
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 11:46:09 | 1 | 100 kr |
14/11 18:40:17 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal